Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Lucrari de reparatii curente sistem de preluare ape pluviale si zapezi

Număr anunț
DA21669440
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
MARADI PREST ZEMEŞ S.R.L. (CUI 38825722)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,48 RON
Valoare atribuită
2.086,86 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
06.11.2018 14:30
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.086,86 RON

din 2.100,48 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 13,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.