Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 44,7% sub estimat

Servicii de mica publicitate SC GREEN FACILITY SRL/Referat nr.MBR_DSI 25951/13.09.2018 AS5FP

Număr anunț
DA21305449
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
Grupul de Presa Roman SRL (CUI RO14376529)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,65 RON
Valoare atribuită
276,83 RON 44,7% sub estimat
Data publicării
26.09.2018 10:08
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,83 RON

din 500,65 RON estimat 44,7%

Adjudecat la 55,3% din estimat · economie 223,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.