Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipament Scufundare- Butelie 18 lt otel cu valva simpla M25

Număr anunț
DA21923453
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
Furnizor / câștigător
Ungureanu Gh. Gabriel Alexandru PFA (CUI 34042469)
Cod CPV
37412220-7 · Butelii cu aer comprimat pentru scufundari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,10 RON
Valoare atribuită
2.773,10 RON
Data publicării
03.12.2018 13:43
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773,10 RON

din 2.773,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.