Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINIDVD MAXELL 60MIN

Număr anunț
DA21325874
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
32354600-5 · Casete video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,45 RON
Valoare atribuită
84,45 RON
Data publicării
27.09.2018 14:20
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,45 RON

din 84,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.