Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intrerupator automat tip CVS250B TM250D 3P3D
- Număr anunț
- DA21376216
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 763,78 RON
- Valoare atribuită
- 763,78 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 12:53
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 07:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
763,78 RON
din 763,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro