Ofertă acceptată
Cumpărare directă
articole textile
- Număr anunț
- DA21683057
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- PROSERPINA IMPEX SRL (CUI 6708023)
- Cod CPV
- 19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.724 RON
- Valoare atribuită
- 41.724 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 14:14
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.724 RON
din 41.724 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro