Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet aparate fitness

Număr anunț
DA21330992
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.393 RON
Valoare atribuită
29.393 RON
Data publicării
28.09.2018 09:25
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.393 RON

din 29.393 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.