Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tegaderm cu clorhexidina 10x15.5 cm cu pad 3x7cm
- Număr anunț
- DA20107154
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- AVMED PLUS SRL (CUI RO29200716)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.500 RON
- Valoare finală
- 13.500 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 12:08
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.