Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Corespondenta si colete
- Număr anunț
- DA21914763
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.999,91 RON
- Valoare atribuită
- 89.999,91 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 09:30
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89.999,91 RON
din 89.999,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro