Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET RAMA + SPATE + GEAM K091-1078

Număr anunț
DA21328522
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
KON DESIGN SRL (CUI RO6766156)
Cod CPV
39298200-9 · Rame pentru tablouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.997,29 RON
Valoare atribuită
1.997,29 RON
Data publicării
27.09.2018 16:19
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 16:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.997,29 RON

din 1.997,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.