Ofertă acceptată Cumpărare directă

GALEATA CU STORCATOR 15L

Număr anunț
DA21322524
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
TEOCAR SERV SRL (CUI RO18255341)
Cod CPV
39291000-8 · Accesorii de spalatorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.197,60 RON
Valoare atribuită
4.197,60 RON
Data publicării
27.09.2018 12:19
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.197,60 RON

din 4.197,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.