Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hărți turistice - Munții Bucegi-Leaota

Număr anunț
DA21358355
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI RO17581153)
Cod CPV
22114300-5 · Harti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.980 RON
Valoare atribuită
13.980 RON
Data publicării
02.10.2018 10:20
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.980 RON

din 13.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.