Ofertă acceptată Cumpărare directă

Promovare productii Teatrul de Arta Deva

Număr anunț
DA21690309
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
ANTENA 1 DEVA S.R.L. (CUI RO27002747)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
08.11.2018 10:50
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.