Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet consumabile catering

Număr anunț
DA21688248
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION SIBIU SRL (CUI 16265586)
Cod CPV
39222000-4 · Articole de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.388,36 RON
Valoare atribuită
2.388,36 RON
Data publicării
08.11.2018 09:35
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.388,36 RON

din 2.388,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.