Ofertă acceptată Cumpărare directă

gresie

Număr anunț
DA21687525
Autoritate contractantă
COMUNA CEICA (CUI 4784210)
Furnizor / câștigător
SAMIDA SERV SRL (CUI 7816503)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,35 RON
Valoare atribuită
735,35 RON
Data publicării
08.11.2018 09:03
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,35 RON

din 735,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.