Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII MEDICINA MUNCII
- Număr anunț
- DA21364845
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Emil Racovita (CUI 4283910)
- Furnizor / câștigător
- ADAL NICOLAAS MED SRL (CUI 32889158)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.550 RON
- Valoare finală
- 3.550 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.