Ofertă acceptată Cumpărare directă

Creta alba 10/cutie MILAN Banda adeziva pentru amprentare 48x82metri, transparenta JOHNSON

Număr anunț
DA21691461
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
Cod CPV
44922100-0 · Creta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,80 RON
Valoare atribuită
372,80 RON
Data publicării
08.11.2018 11:30
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,80 RON

din 372,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.