Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie Cartus Toner pentru Xerox Workcentre 5024 ORIGINAL, 006R01573,
- Număr anunț
- DA21379693
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3695174)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,68 RON
- Valoare atribuită
- 213,68 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 14:59
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,68 RON
din 213,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro