Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bormasina Bosch cu percutie GMB 13-2RE

Număr anunț
DA21923676
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SLOBOZIA CONACHI (CUI RO14179756)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
788,94 RON
Valoare atribuită
788,94 RON
Data publicării
03.12.2018 13:48
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

788,94 RON

din 788,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.