Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAS GAU PERC 16MM HP1640 680W 2.0KG

Număr anunț
DA21918986
Autoritate contractantă
LICEUL ECONOMIC "BERDE ARON (CUI 4202193)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
242,86 RON
Valoare atribuită
242,86 RON
Data publicării
03.12.2018 11:36
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,86 RON

din 242,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.