Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale constructii 2472

Număr anunț
DA21332085
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.144,27 RON
Valoare atribuită
2.144,27 RON
Data publicării
28.09.2018 10:08
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.144,27 RON

din 2.144,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.