Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOSAR PLASTIC CU SINA SI PERFORATII

Număr anunț
DA21679225
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN MEHEDINTI (CUI 20738852)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,80 RON
Valoare atribuită
427,80 RON
Data publicării
07.11.2018 12:03
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,80 RON

din 427,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.