Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21682439
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA DE SECAS (PRIMARIA) (CUI 4562060)
Furnizor / câștigător
OTI DISTRIBUTION SIBIU SRL (CUI 16265586)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317,21 RON
Valoare atribuită
317,21 RON
Data publicării
07.11.2018 13:53
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317,21 RON

din 317,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.