Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bagheta luminoasa dirijare trafic aerian

Număr anunț
DA21384245
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI RO12020346)
Cod CPV
31518220-8 · Baston luminos (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,64 RON
Valoare atribuită
117,64 RON
Data publicării
04.10.2018 09:50
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,64 RON

din 117,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.