Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Star-Light, 140 cm, 55DM7000, 4K Ultra HD

Număr anunț
DA21679601
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,53 RON
Valoare atribuită
1.344,53 RON
Data publicării
07.11.2018 12:17
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,53 RON

din 1.344,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.