Ofertă refuzată
Cumpărare directă
550xp motoferastrau Husqvarna
- Număr anunț
- DA21881924
- Autoritate contractantă
- R 16029704 SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare finală
- 4.200 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 08:55
- Data finalizării
- 03.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.