Ofertă acceptată Cumpărare directă

Router TP-Link Archer C2, AC900, Dual Band, Gigabit [Archer C2]

Număr anunț
DA21681565
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,26 RON
Valoare atribuită
151,26 RON
Data publicării
07.11.2018 13:24
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,26 RON

din 151,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.