Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Documentatii tehnico-economice "Teren de fotbal nr. II- Reabilitare", Campul Tineretului
- Număr anunț
- DA20817565
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- TAFFO SRL (CUI RO11957799)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.789,29 RON
- Valoare finală
- 64.789,29 RON
- Data publicării
- 11.07.2018 09:24
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.