Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,8% sub estimat
Serviciul de dirigentie de santier - Drum auto forestier Negovanu Parva - DS Alba
- Număr anunț
- DA21378751
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- Gandila Ioana P.F.A. (CUI 22497203)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.458 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 03.10.2018 14:28
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.000 RON
din 25.458 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 458 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.