Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de degivrare acoperis, sistem controller
- Număr anunț
- DA21378039
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- CIPEC - PROD. COM. SERV. SRL (CUI RO333919)
- Cod CPV
- 39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.100 RON
- Valoare atribuită
- 24.100 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 14:03
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 07:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.100 RON
din 24.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro