Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii telefonie mobila

Număr anunț
DA21338084
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED (CUI 29121841)
Furnizor / câștigător
ONECALL TELECOM SRL (CUI 31018083)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.760 RON
Valoare atribuită
5.760 RON
Data publicării
28.09.2018 13:40
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.760 RON

din 5.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.