Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANOMETRU CARCASA METALICA, RADIAL, 0-6 BAR D100, G1/2"
- Număr anunț
- DA21336649
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02487 (CUI 12020362)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 38425100-1 · Manometre (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,56 RON
- Valoare atribuită
- 628,56 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 12:53
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
628,56 RON
din 628,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro