Ofertă acceptată Cumpărare directă

USA INT.ROXANE PLINA 90X205 ST NATUR Bucata 1 USA INT.ROXANE PLINA 90X205 DR NATUR Bucata 1 USA INT.

Număr anunț
DA21329798
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.695,81 RON
Valoare atribuită
1.695,81 RON
Data publicării
28.09.2018 08:31
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.695,81 RON

din 1.695,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.