Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Pompa submersibila cu tocator pt statiile de pompare - MC20/2 MPlus E" - cf nota 32149/11.09.2018

Număr anunț
DA21328302
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
INSTAL POMPE GRUP SRL (CUI RO26479935)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.108 RON
Valoare atribuită
4.108 RON
Data publicării
27.09.2018 15:59
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.108 RON

din 4.108 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.