Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conexiune de date dedicata nivel 2

Număr anunț
DA21326802
Autoritate contractantă
COMUNA TITESTI (CUI 4971944)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.840 RON
Valoare atribuită
6.840 RON
Data publicării
27.09.2018 14:54
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.840 RON

din 6.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.