Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII VERIFICARE SI TESTARE APARAT

Număr anunț
DA21326258
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,11 RON
Valoare atribuită
413,11 RON
Data publicării
27.09.2018 14:34
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,11 RON

din 413,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.