Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cascaval Dalia calup 500-900g

Număr anunț
DA21384801
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "PETRU RAREȘ (CUI 3860336)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,80 RON
Valoare atribuită
239,80 RON
Data publicării
04.10.2018 10:11
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,80 RON

din 239,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.