Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse cerneala originale HP 651

Număr anunț
DA21694234
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,64 RON
Valoare atribuită
127,64 RON
Data publicării
08.11.2018 13:17
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,64 RON

din 127,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.