Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET 1000 CAPSE TAPITERIE TIP A 10MM
- Număr anunț
- DA21690987
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- EDELWEISS GRUP SRL (CUI RO12863641)
- Cod CPV
- 30197110-0 · Capse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110 RON
- Valoare atribuită
- 110 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 11:13
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110 RON
din 110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro