Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALENDAR 2019 TRIPTIC DE PERETE 12 FILE PREVAZUT CU CURSOR PENTRU INDICAREA DATEI

Număr anunț
DA21689924
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA Cluj Napoca (CUI 17989935)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30199792-8 · Calendare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11 RON
Valoare atribuită
11 RON
Data publicării
08.11.2018 10:37
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11 RON

din 11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.