Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
alimente
- Număr anunț
- DA21388699
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.17 (CUI 28624810)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 15871200-6 · Sosuri, amestecuri de condimente si de mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,86 RON
- Valoare atribuită
- 111,84 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 12:34
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111,84 RON
din 112,86 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 1,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.