Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DELIKAT KNORR VITA SAU PUI CONCENTRAT NATURAL 1KG
- Număr anunț
- DA21386756
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
- Cod CPV
- 15870000-7 · Condimente si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 977,80 RON
- Valoare atribuită
- 977,80 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 11:18
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
977,80 RON
din 977,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro