Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FLIPCHART MOBIL CONFORM ANUNT ADV 1044114

Număr anunț
DA21685722
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ARTA CLUJ-NAPOCA (CUI 4354574)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30195913-5 · Sevalete pentru flipcharturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445,50 RON
Valoare atribuită
445,50 RON
Data publicării
07.11.2018 16:07
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 01:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

445,50 RON

din 445,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.