Număr anunț
DA21385883
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Roman (CUI 12803259)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,40 RON
Valoare atribuită
110,40 RON
Data publicării
04.10.2018 10:46
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,40 RON

din 110,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.