Ofertă acceptată Cumpărare directă

STRUDEL CU MERE 100GR

Număr anunț
DA21385138
Autoritate contractantă
Cantina de ajutor social Gherla (CUI 5120725)
Furnizor / câștigător
GLENCORA PRODCOM SRL (CUI RO6702284)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,46 RON
Valoare atribuită
101,46 RON
Data publicării
04.10.2018 10:22
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,46 RON

din 101,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.