Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire cladire centrala termica la Scoala Gimnaziala "Sabin Manuila"

Număr anunț
DA21923180
Autoritate contractantă
COMUNA PAULIS (CUI 3520245)
Furnizor / câștigător
TEMELIE GRUP SRL (CUI 35422571)
Cod CPV
45251200-3 · Lucrari de constructii de centrale termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.355,51 RON
Valoare atribuită
120.355,51 RON
Data publicării
03.12.2018 13:36
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.355,51 RON

din 120.355,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.