Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de demontare/montare aparate aer conditionat
- Număr anunț
- DA21920468
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- FREON TRADING (CUI RO6639365)
- Cod CPV
- 45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,17 RON
- Valoare atribuită
- 420,17 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 12:15
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,17 RON
din 420,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro