Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem IT LENOVO IdeaCentre 510S-08IKL, Intel® Core™ i5-7400 pana la 3.5GHz, 8GB, HDD 1TB + SSD 128G

Număr anunț
DA21679337
Autoritate contractantă
Scoala Postliceala Sanitara Fundeni (CUI 4340196)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.217,75 RON
Valoare atribuită
14.217,75 RON
Data publicării
07.11.2018 12:07
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 16:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.217,75 RON

din 14.217,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.