Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET METALO , sanitare si electrice

Număr anunț
DA21682399
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Municipala RAM Buzau (CUI 6303828)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
805,26 RON
Valoare atribuită
805,26 RON
Data publicării
07.11.2018 13:51
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

805,26 RON

din 805,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.