Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii sobe in cladiri-SRCF BUC

Număr anunț
DA21874074
Autoritate contractantă
Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
Furnizor / câștigător
DAVID VLĂDUŢ CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39978210)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
223.600 RON
Valoare atribuită
223.600 RON
Data publicării
27.11.2018 13:03
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

223.600 RON

din 223.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.